תלמידים יוצאי אתיופיה כמטבע עובר לסוחר

4 במאי 2014
חברה אזרחית-קליטה ועלייה

כאשר משרד הקליטה מצהיר על גיבוש מדיניות "חדשה" עבור יוצאי אתיופיה; כאשר הוא קורא בקול תרועה ל"שיתוף הציבור" (אך דואג שלא תוכלו להיות חלק מאותו ציבור), הוא לא שוכח, אפילו לא לרגע, את התכניות השמורות היטב במגירה. תכניות שכבר מזרימות כסף למשרד, והרי בשביל כסף אפשר לעשות הכל. גם אם זה אומר למכור את חינוך התלמידים יוצאי אתיופיה, עבור פרוייקט שלא נחל שום הצלחה מובהקת.

"הפרוייקט הלאומי בע"מ" הוא ההוכחה להפרטת החינוך של תלמידים יוצאי אתיופיה. פרויקט שלא הוכיח צמצום פערים, ובכל זאת, נציגות הארגונים יחד עם משרדי הממשלה פועלים להמשך קיומו, כמו שתוכלו לקרוא במכתבים אשר לפניכם שנשלחו על-ידי הנציגות ומשרד החינוך לפדרציות בחו"ל:

Letter from Ethiopian Jewish Leadership to North American Jewry- 3–14

Ministry of Education Letter- 2-14

אז שלא יספרו לנו סיפורים – זוהי הונאת המונים!

One Comment

  • מאת אדיסו אברהם:

    אני רואה את זה כמו המשא ומתן בין ישראל לפלסטינים ….יודעים שלא יצא מזה כלום אבל ממשיכים עם תוכניות שלום חדשות כל פעם מחדש וזה מתפוצץ שוב ושוב בפרצופם של ההוגים כך גם במשרד הקליטה והממסד בכלל,שוב תוכנית חדשה ושוב תוקעים את העדה מלהתקדם ועל זה שוב פעם תוכנית חדשה דנדשה שנוצרת בעקבות הכשלון של התוכנית הישנה !!…..למה שלא ישחררו אותנו מהאחיזה הזאת וזהו למה שלא יראו ויקבלו אותנו כמו אזרח רגיל במדינת ישראל? אני לא מיוחד אז תתייחסו אלי כאזרח מין המניין לעזאזל!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים