יוזמות חברתיות

יוזמות חברתיות

PolitiWatch – עד כמה אמירות הפוליטיקאים אמינות? החזון המרכזי שלהשגתו מנהלי האתר חותרים הוא השבת ערך האמת למרכז הבמה של השיח הציבורי והפוליטי בישראל. ( 16 בינואר 2014 )

החזון המרכזי שלהשגתו מנהלי האתר חותרים הוא השבת ערך האמת למרכז הבמה של השיח הציבורי והפוליטי בישראל.
הגברת המעורבות הפוליטית בחברה, עם דגש על אוכלוסיה צעירה.
שיקום אמון הציבור בנבחריו ובשיטה הדמוקרטית.
הגדלת מידת השקיפות והאחריות של נבחרי הציבור.
אל האתר:  http://www.politiwatch.co.il/
 

יוזמות חברתיות

כנסת פתוחה ( 5 בדצמבר 2013 )

הפרויקט "כנסת פתוחה" הנו אתר המבוסס על כריית נתונים מאתר הכנסת, עיבודם והצגתם למשתמש באופן נוח, זמין ומהימן ובתוך כך, האתר מאפשר תמיכה בדפדפנים שאינם Internet Explorer (בניגוד לאתר הכנסת); הצגת המידע באופן ברור; עריכת חיתוכים שונים למידע. המידע באתר נאסף ומעובד באופן אוטומטי על ידי אלגוריתמים שפותחו על ידינו. הגולשים יכולים לתקן ולשפר את […]

יוזמות חברתיות

"פורטל חדר מורים" ( 14 ביולי 2013 )

אתר "פורטל חדר מורים" הוקם למען בעלי התפקידים השונים במערכת החינוך, כגון: רכזי תרבות, טיולים, חינוך חברתי, מחשבים, וכו'. השימוש באתר מאפשר למשתמש תקשורת מהירה וקלה לנותני השירותים, ולבעלי התפקידים השונים במערכת החינוך.
 
http://www.hadarmorim.co.il

יוזמות חברתיות

קבוצת YES ( )

קבוצת YES הוקמה על ידי 7 סטודנטים ממוצא אתיופי, שהגיעו למסקנה כי לחשוב באופן ביקורתי היא הדרך היחידה לשינוי וצמיחה חברתית. מטרת קבוצה זו היא שיתוף ידע ורעיונות מתחומים שונים; להוות פלטפורמה לעידוד חשיבה ביקורתית; לחפש דרכים לאינטגרציה – בצורה מכבדת ואותנטית – לחברה בישראל; לאפשר יצירתיות בקרבנו; לקחת יוזמות במקום לקבל את השוליות כגזרה […]

יוזמות חברתיות

העוקץ ( )

אתר אישי ביקורתי על אי שיוויון חברתי וכלכלי, על דמוקרטיה בערבון מוגבל, הקשר בין הון לשלטון ועוד. האתר מופעל על ידי איציק ספורטא, ד"ר ליחסי עבודה והתנהגות ארגונית באוניברסיטת תל אביב ויוסי דאהן, ראש מרכז אדווה לחקר החברה בישראל ואיש אקדמיה בתחומי הפילוסופיה וזכויות האדם.
http://www.haokets.org